Вести

Вести

Известување за клиенти

Почитувани Клиенти, Деновиве се соочуваме со ситуација која е нова и неочекувана за сите нас и која предизвикува одредени Грижи за нас самите , нашите колеги и деловните парнери. Во тој контекст , сакаме да Ве увериме дека...Повеќе

Повеќе

ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА СЕРВИС

Имаш застој со машината ? Значи дека сега е вистинско време за поправка и одржување !Во случај да имаш застој или ако треба да направиш сервис набрзо , јави ни се !Имај ги машините потполно спремни за работа , веднаш штом...Повеќе

Повеќе

ПРОЕКТИРАНИ ЗА ВАШИОТ СВЕТ

Вашиот успех доаѓа со искуството. Вие знаете како се фокусирате на вистинската вредност која ја има рециклирањето и брзо да ги сортирате материјалите за процесирање. НОВАТА серија манипулатори MH3000 се специјално ПРОЕКТИРАНИ за...Повеќе

Повеќе

Најмалата машина на Caterpillar во најмалиот град на светот

Хум на Истра е познат како најмалиот град на светот. Се наоѓа во средишниот дел на Истра, 14 километари југоисточно од Бузет и тука е со векови (првите пишани трагови датираат од 1102 година). Во внатрешноста на сочуваните...Повеќе

Повеќе

Училишниот брод „Јадран” опремен за идните пловидби со доверливиот мотор на Caterpillar

Чест ни е и големо задоволство  што Tекноксгруп заедно со Јадранското бродоградилиште Бијела, токму во моментот кога излегува овој текст, интензивно работат на ремонтот на надалеку познатиот брод „Јадран”.  Овој брод е...Повеќе

Повеќе

Нашите машини им помагаат на загрозените од катастрофалните поплави

Во почетокот на мај, 2014 г. на  Босна и Херцеговина ѝ   се случија катастрофални поплави. Подивените реки направија огромни штети и уништија станбени, деловни и инфраструктурни објекти во поголемиот дел на...Повеќе

Повеќе

Ренекспо

Меѓународна конференција за биомаса и биогас Повеќе

Повеќе
Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s